|
|
|
|
ДР1А-247
| Okręg kolejowy/Spółka: | Suburban Passenger Company |
| Lokomotywownia: | RPCh-3 Zdolbunov |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-349 |
| Wyprodukowano: | 06.1986 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Aktualny stan taboru: | Odstawiony |
| Jednostki: | ДР1А-247-1 ДР1А-247-2 ДР1А-247-3 ДР1А-247-4 ДР1А-247-5 ДР1А-247-6 |
| Przypis: | Вагон 3 |
Экспонат выставки "Железнодорожный транспорт-86" (Щербинка, 06.1986)
Первый дизель-поезд серии ДР1А, поступивший в депо Здолбунов
Эксплуатация:
После выставки поступил в депо Здолбунов Львовской ж. д.
01.09.2011 — передан на баланс РПЧ-3 Здолбунов
01.08.2024 — баланс ППК депо Здолбунов
Вагоны и сетевые коды:
2471 — списан
2472 — списан
2473 — в работе
2474 — списан
2476 — списан
2478 — списан |
Drugorzędne zdjęcia (1): ukryj / pokaż
| №: | ДР1А-247 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | L'vivska Railway |
| Lokomotywownia: | RPCh-3 Zdolbunov |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-349 |
| Wyprodukowano: | 06.1986 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Przypis: | Вагон 3 |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) Wrzesień 2011 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | ДР1А-247 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | L'vivska Railway |
| Lokomotywownia: | TCH-14 Zdolbunov |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-349 |
| Wyprodukowano: | 06.1986 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
 |
СССР, РСФСР, Московская область, Экспериментальное кольцо ВНИИЖТ USSR, Russian SFSR, Moscow region, Experimentative test ring of the All-Union Research Institute of Railway Transport
Выставка "Железнодорожный транспорт-86"
31 maja 1986 r., sobota Autor: toljn
|
 |
ТЭ127-0001 , Donetska Railway
СССР, РСФСР, Московская область, Экспериментальное кольцо ВНИИЖТ USSR, Russian SFSR, Moscow region, Experimentative test ring of the All-Union Research Institute of Railway Transport
Фото Луганского завода
1986 r. Otrzymane od ЕвРо
|
1986
1985
 |
СССР, РСФСР, Московская область, Экспериментальное кольцо ВНИИЖТ USSR, Russian SFSR, Moscow region, Experimentative test ring of the All-Union Research Institute of Railway Transport
30 listopada 1985 r., sobota Autor: valerijshitov
|
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Suburban Passenger Company → RPCh-3 Zdolbunov → RVR DR1A
— L'vivska Railway → RPCh-3 Zdolbunov → RVR DR1A
— L'vivska Railway → TCH-14 Zdolbunov → RVR DR1A
— Suburban Passenger Company → RPCh-3 Zdolbunov
— L'vivska Railway → RPCh-3 Zdolbunov
— L'vivska Railway → TCH-14 Zdolbunov
— Suburban Passenger Company → RVR DR1A
— L'vivska Railway → RVR DR1A
— RVR DR1A
|
|
|