|
|
2ТЭ116-565
Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Wschodniosyberyjska |
Lokomotywownia: | TCHE-7 Ulan-Ude |
Seria: | 2TE116 |
Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
Nr. ID lokomotywy: | 16851297/16851305 |
Wyprodukowano: | 07.1980 |
Przybył: | 08.1980 |
Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
Aktualny stan taboru: | Czynny |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Гребенка Южной ж. д.
04.1986 г. — передан на Свердловскую ж. д.
11.2002 г. — передан в депо Арчеда Приволжскую ж. д.
11.2004 г. — передан в депо Войновка Свердловской ж. д.
2006 г. — передан в депо имени Максима Горького Приволжской ж. д.
2012 г. — передан в депо Сургут Свердловской ж. д.
2013 г. — передан в депо Войновка.
2023 г. — передан в депо Улан-Удэ
Ремонт:
09.02.2007 г. КР Воронежский ТРЗ
15.09.2016 г. СР Воронежский ТРЗ
26.11.2020 г. ТР-3 СЛД-35 Тюмень |
Drugorzędne zdjęcia (2): ukryj / pokaż
2021
2018
|
Россия, Свердловская область, депо Каменск-Уральский Russia, Sverdlovsk region, Kamensk-Uralskiy depot
17 maja 2018 r., czwartek Autor: Зауралец
|
2018
2017
2017
2013
|
Россия, Тюменская область, станция Картымская Russia, Tyumen region, Kartymskaya station
Секция Б
6 lipca 2013 r., sobota Autor: Эдвард
|
№: | 2ТЭ116-565 |
Okręg kolejowy/Spółka: | Sverdlovsk Railway |
Lokomotywownia: | TCh-7 Tyumen named after V.F. Sosnin |
Seria: | 2TE116 |
Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
Nr. ID lokomotywy: | 16851297/16851305 |
Wyprodukowano: | 07.1980 |
Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) 2013 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
№: | 2ТЭ116-565 |
Okręg kolejowy/Spółka: | Sverdlovsk Railway |
Lokomotywownia: | TChE-18 Surgut |
Seria: | 2TE116 |
Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
Nr. ID lokomotywy: | 16851297/16851305 |
Wyprodukowano: | 07.1980 |
Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
№: | 2ТЭ116-565 |
Okręg kolejowy/Spółka: | Privolzhsk (Volga) Railway |
Lokomotywownia: | TCh-6 Archeda |
Seria: | 2TE116 |
Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
Nr. ID lokomotywy: | 16851297/16851305 |
Wyprodukowano: | 07.1980 |
Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń Listopad 2002 r. (w przybliżeniu) | ↑Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń |
№: | 2ТЭ116-565 |
Okręg kolejowy/Spółka: | Sverdlovsk Railway |
Lokomotywownia: | Other |
Seria: | 2TE116 |
Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
Nr. ID lokomotywy: | 16851297/16851305 |
Wyprodukowano: | 07.1980 |
Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
№: | 2ТЭ116-565 |
Okręg kolejowy/Spółka: | Sverdlovsk Railway |
Lokomotywownia: | Other |
Seria: | 2TE116 |
Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
Nr. ID lokomotywy: | 16851297/16851305 |
Wyprodukowano: | 07.1980 |
Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń Marzec 1986 r. | ↑Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń |
№: | 2ТЭ116-565 |
Okręg kolejowy/Spółka: | Pivdenna Railway |
Lokomotywownia: | TCH-12 Grebjonka |
Seria: | 2TE116 |
Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
Nr. ID lokomotywy: | 16851297/16851305 |
Wyprodukowano: | 07.1980 |
Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
Sierpień 1980 r. Przybył od producenta do lokomotywowni (firmy lub spółki)
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kolej Wschodniosyberyjska → TCHE-7 Ulan-Ude → 2TE116
— Sverdlovsk Railway → TCh-7 Tyumen named after V.F. Sosnin → 2TE116
— Sverdlovsk Railway → TChE-18 Surgut → 2TE116
— Privolzhsk (Volga) Railway → TChE-4 imeni Maksima Gor'kogo → 2TE116
— Privolzhsk (Volga) Railway → TCh-6 Archeda → 2TE116
— Sverdlovsk Railway → Other → 2TE116
— Pivdenna Railway → TCH-12 Grebjonka → 2TE116
— Kolej Wschodniosyberyjska → TCHE-7 Ulan-Ude
— Sverdlovsk Railway → TCh-7 Tyumen named after V.F. Sosnin
— Sverdlovsk Railway → TChE-18 Surgut
— Privolzhsk (Volga) Railway → TChE-4 imeni Maksima Gor'kogo
— Privolzhsk (Volga) Railway → TCh-6 Archeda
— Sverdlovsk Railway → Other
— Pivdenna Railway → TCH-12 Grebjonka
— Kolej Wschodniosyberyjska → 2TE116
— Sverdlovsk Railway → 2TE116
— Privolzhsk (Volga) Railway → 2TE116
— Pivdenna Railway → 2TE116
— 2TE116
|
|