|
|
|
|
ТЭ33А-0109
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-20 Kostanay |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751083 |
| Wyprodukowano: | 2011 |
| Przybył: | 2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Aktualny stan taboru: | Czynny |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Защита Казахстанской ж. д.
11.2016 — передан в депо Костанай |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
 |
Россия, Оренбургская область, перегон разъезд № 25 — Илецк-I Russia, Orenburg region, junction #25 — Iletsk-I stretch
Поезд № 81 Астана — Уральск
20 maja 2025 r., wtorek Autor: Ruslan_Galeev__
|
2025
2024
 |
Казахстан, Северо-Казахстанская область, перегон Коскуль — Жана-Есиль Kazakhstan, North Kazakhstan region, Koskul — Zhana-Esil stretch Қазақстан, Солтүстік Қазақстан облысы, кезең Қосқұл — Жаңа-Есіл
3 stycznia 2024 r., środa Autor: Vivan755
|
2024
2023
 |
Казахстан, Западно-Казахстанская область, перегон Жилаево — Уральск Kazakhstan, West Kazakhstan region, Zhilaevo — Uralsk stretch
Поезд № 51 Алматы — Астана — Уральск
31 lipca 2023 r., poniedziałek Autor: Vivan755
|
| №: | ТЭ33А-0109 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-20 Kostanay |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751083 |
| Wyprodukowano: | 2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) Listopad 2016 r. (w przybliżeniu) | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | ТЭ33А-0109 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-22 Oskemen (Zashchita) |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751083 |
| Wyprodukowano: | 2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
2011 r. Przybył od producenta do lokomotywowni (firmy lub spółki)
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-22 Oskemen (Zashchita) → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-22 Oskemen (Zashchita)
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|