|
|
|
|
2ТЭ10В-4108
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-7 Zhem |
| Seria: | 2TE10L, 2TE10V |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
| Nr. ID lokomotywy: | /16133035 |
| Wyprodukowano: | 1978 |
| Przybył: | 1978 |
| Wycofano: | ok. 2025 |
| Zezłomowany: | 2026 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Aktualny stan taboru: | Obecna lokalizacja i stan są nieznane |
| Przypis: | 4107А/4108Б |
| Утилизирован на Павлодарском картонно-рубероидном заводе |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
2025 r. (w przybliżeniu) Obecna lokalizacja i stan są nieznane
 |
2ТЭ10В-4107 , Kazakhstan Temir Zholy
Казахстан, Восточно-Казахстанская область, перегон Коршуново — Черемшанка Kazakhstan, East Kazakhstan region, Korshunovo — Cheremshanka stretch
9 czerwca 2024 r., niedziela Autor: Михаил Катков
|
 |
Казахстан, Восточно-Казахстанская область, перегон Усть-Каменогорск — Новоустькаменогорск Kazakhstan, East Kazakhstan region, Oskemen — Zhana Oskemen stretch Қазақстан, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен — Жаңа Өскемен арылыгы
26 kwietnia 2024 r., piątek Autor: PulSend
|
2024
2017
| №: | 2ТЭ10В-4108 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-7 Zhem |
| Seria: | 2TE10L, 2TE10V |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
| Nr. ID lokomotywy: | /16133035 |
| Wyprodukowano: | 1978 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Przypis: | 4107А/4108Б |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) lata 2010-e. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | 2ТЭ10В-4108 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TCh-14 Qaraghandy |
| Seria: | 2TE10L, 2TE10V |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works |
| Nr. ID lokomotywy: | /16133035 |
| Wyprodukowano: | 1978 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
1978 r. Przybył od producenta do lokomotywowni (firmy lub spółki)
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-7 Zhem → 2TE10L, 2TE10V
— Kazakhstan Temir Zholy → TCh-14 Qaraghandy → 2TE10L, 2TE10V
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-10 Kurort Burabay (Borovoe) → 2TE10L, 2TE10V
— Kazakhstan Temir Zholy → TD21 Ermentau → 2TE10L, 2TE10V
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-7 Zhem
— Kazakhstan Temir Zholy → TCh-14 Qaraghandy
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-10 Kurort Burabay (Borovoe)
— Kazakhstan Temir Zholy → TD21 Ermentau
— Kazakhstan Temir Zholy → 2TE10L, 2TE10V
— 2TE10L, 2TE10V
|
|
|
Link