|
|
|
|
3ЭС5К-638
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-3 Chita |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11390531/11390549/11390556 |
| Wyprodukowano: | 19.11.2014 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Aktualny stan taboru: | Czynny |
| Jednostki: | 3ЭС5К-638А 3ЭС5К-638Б 3ЭС5К-638В |
Ремонт:
01.2020 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
12.2024 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
 |
Россия, Иркутская область, перегон Кая — Иркутск-Пассажирский Russia, Irkutsk region, Kaya — Irkutsk-Passazhirskiy stretch
12 października 2025 r., niedziela Autor: egor_nklev
|
| №: | 3ЭС5К-638 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-3 Chita |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11390531/11390549/11390556 |
| Wyprodukowano: | 19.11.2014 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) Styczeń 2015 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | 3ЭС5К-638 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-6 Mogocha |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11390531/11390549/11390556 |
| Wyprodukowano: | 19.11.2014 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → TCh-6 Mogocha → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita
— Kolej Zabajkalska → TCh-6 Mogocha
— Kolej Zabajkalska → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|