|
|
|
|
2ЭС5К-211
| Željeznički prijevoznik: | Dalekoistočna željeznica |
| Depo: | TChE-2 Khabarovsk-II |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359924/11359932 |
| Godina proizvodnje: | 11.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
| Napomena: | СМЕ 211/221 |
С завода поступил в депо Могоча Забайкальской ж. д.
12.2014 г. — передан в ТЧЭ-11 Белогорск,где включён в СМЕ 211/221
02.2020 г. — передан в ТЧЭ-2 Хабаровск-II Дальневосточной ж/д.
Ремонт:
СР Улан-Удэнский ЛВРЗ — 04.2020 г. |
Fotografije ovog vozila u drugom planu (1): Sakrij / Prikaži
 |
2ЭС5К-221, Dalekoistočna željeznica
Россия, Приморский край, станция Владивосток Russia, Primorsky krai, Vladivostok station
13 listopada 2022 , četvrtak Autor: Андрей Платонов
|
| Brojčana oznaka: | 2ЭС5К-211 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-11 Belogorsk |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359924/11359932 |
| Godina proizvodnje: | 11.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | СМЕ 211/221 |
Premještaj u drugi depo studeni 2014 | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | 2ЭС5К-211 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-6 Mogocha |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359924/11359932 |
| Godina proizvodnje: | 11.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
3ЭС5К-636, Zabajkalska željeznica
Россия, Ростовская область, Новочеркасский электровозостроительный завод Russia, Rostov region, Novocherkassk electric locomotive works
27 studenoga 2014 , četvrtak Autor: Denzel Washington
|
Popisi željezničkih vozila:
— Dalekoistočna željeznica → TChE-2 Khabarovsk-II → 2ES5K "Ermak"
— Zabajkalska željeznica → TCh-11 Belogorsk → 2ES5K "Ermak"
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha → 2ES5K "Ermak"
— Dalekoistočna željeznica → TChE-2 Khabarovsk-II
— Zabajkalska željeznica → TCh-11 Belogorsk
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha
— Dalekoistočna željeznica → 2ES5K "Ermak"
— Zabajkalska željeznica → 2ES5K "Ermak"
— 2ES5K "Ermak"
|
|
|