|
|
|
|
3ЭС5К-628
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-3 Chita |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11390598/11390606/11390614 |
| Wyprodukowano: | 21.10.2014 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Aktualny stan taboru: | Czynny |
| Jednostki: | 3ЭС5К-628А 3ЭС5К-628Б 3ЭС5К-628В |
Ремонт:
08.2024 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
 |
Россия, Хабаровский край, перегон пост Амур — Хабаровск-I Russia, Khabarovsk krai, Amur waypoint — Khabarovsk-I stretch
25 lipca 2022 r., poniedziałek Autor: andrey92
|
| №: | 3ЭС5К-628 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-3 Chita |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11390598/11390606/11390614 |
| Wyprodukowano: | 21.10.2014 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) Styczeń 2015 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | 3ЭС5К-628 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-6 Mogocha |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11390598/11390606/11390614 |
| Wyprodukowano: | 21.10.2014 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
 |
Россия, Ростовская область, Новочеркасский электровозостроительный завод Russia, Rostov region, Novocherkassk electric locomotive works
23 października 2014 r., czwartek Autor: agura
|
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → TCh-6 Mogocha → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita
— Kolej Zabajkalska → TCh-6 Mogocha
— Kolej Zabajkalska → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|