|
|
|
|
| Okręg kolejowy/Spółka: | Białoruska kolej |
| Lokomotywownia: | TCh-8 Gomel |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-324 |
| Wyprodukowano: | 1979 |
| Przybył: | 1979 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Aktualny stan taboru: | Obecna lokalizacja i stan są nieznane |
| Przypis: | Головной вагон ДР1А-167.1 |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Коростень Юго-Западной ж. д.
Информация:
Один моторный вагон ДР1А-167 (вернее скелет вагона) приблизительно 1671 и один прицепной приблизительно 1672, притянули в депо Гомель Белорусской ж. д. из Коростеня
Хотели заменить сгоревшую голову ДР1А-148
Потом обнаружили, что "вагоны светятся от радиации"
Голова и дизельное помещение одного из моторных вагонов, порезали на металлолом, а салон пошел на кладовую на угольном складе депо. Вагон распотрошили до кузова и сделали кладовую на складе БТС (на 2026 утилизированы) |
| №: | ДР1А-1671 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Białoruska kolej |
| Lokomotywownia: | TCh-8 Gomel |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-324 |
| Wyprodukowano: | 1979 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Przypis: | Головной вагон ДР1А-167.1 |
Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń ???? | ↑Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń |
| №: | ДР1А-1671 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Pivdenno-Zakhidna Railway |
| Lokomotywownia: | TCH-7 Korosten |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-324 |
| Wyprodukowano: | 1979 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Przypis: | Головной вагон ДР1А-167.1 |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
1979 r. Przybył od producenta do lokomotywowni (firmy lub spółki)
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Białoruska kolej → TCh-8 Gomel → RVR DR1A
— Pivdenno-Zakhidna Railway → TCH-7 Korosten → RVR DR1A
— Białoruska kolej → TCh-8 Gomel
— Pivdenno-Zakhidna Railway → TCH-7 Korosten
— Białoruska kolej → RVR DR1A
— Pivdenno-Zakhidna Railway → RVR DR1A
— RVR DR1A
|
|
|