3ЭС5К-540
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11387875/11387883/11387891 |
| Godina proizvodnje: | 19.05.2014 |
| Isporučeno: | 07.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
| Kompozicije: | 3ЭС5К-540А 3ЭС5К-540Б 3ЭС5К-540В |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Могоча Забайкальской ж. д.
01.2015 — передан в депо Чита.
Ремонт:
18.04.2019 г. СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
27.11.2021 г. ТР-3 СЛД-17 Чита
05.02.2024 г. СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
 |
Россия, Забайкальский край, перегон Приисковая — Куэнга Russia, Zabaykalsky krai, Priiskovaya – Kuenga stretch
17 svibnja 2025 , subota Autor: Максим П.
|
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-540 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11387875/11387883/11387891 |
| Godina proizvodnje: | 19.05.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Premještaj u drugi depo siječanj 2015 | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-540 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-6 Mogocha |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11387875/11387883/11387891 |
| Godina proizvodnje: | 19.05.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
srpanj 2014 Datum isporuke
Popisi željezničkih vozila:
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha
— Zabajkalska željeznica → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
Citiraj označeno