|
|
|
|
ДР1А-285
| Okręg kolejowy/Spółka: | L'vivska Railway |
| Lokomotywownia: | TCH-1 L'vov-Zapad |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-349 |
| Wyprodukowano: | 07.1989 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Aktualny stan taboru: | Czynny |
| Jednostki: | ДР1А-285-1 ДР1А-285-2 ДР1А-285-3 ДР1А-285-4 ДР1А-285-5 ДР1А-285-6 |
| Przypis: | Служебный дизель-поезд |
С завода поступил в ТЧ-14 Здолбунов Львовской ж. д.
В 2004 — переделан в служебный дизель-поезд начальника Львовской ж. д.
29.11.2012 (депо Здолбунов) списаны вагоны 2, 4, 6, 8 |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
| №: | ДР1А-285 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | L'vivska Railway |
| Lokomotywownia: | TCH-1 L'vov-Zapad |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-349 |
| Wyprodukowano: | 07.1989 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Przypis: | Служебный дизель-поезд |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) 2004 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | ДР1А-285 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | L'vivska Railway |
| Lokomotywownia: | TCH-14 Zdolbunov |
| Seria: | RVR DR1A |
| Producent: | Rīgas Vagonbūves Rūpnīca |
| Typ fabryczny: | 63-349 |
| Wyprodukowano: | 07.1989 |
| Kategoria: | Spalinowe zespoły trakcyjne |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
 |
Украина, Ровенская область, депо Здолбунов Ukraine, Rivne region, Zdolbuniv depot Україна, Рівненська область, депо Здолбунiв
26 lipca 1995 r., środa Autor: Алексей Потелещенко
|
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— L'vivska Railway → TCH-1 L'vov-Zapad → RVR DR1A
— L'vivska Railway → TCH-14 Zdolbunov → RVR DR1A
— L'vivska Railway → TCH-1 L'vov-Zapad
— L'vivska Railway → TCH-14 Zdolbunov
— L'vivska Railway → RVR DR1A
— RVR DR1A
|
|
|