|
|
|
|
3ЭС5К-521
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11387180/11387198/11387206 |
| Godina proizvodnje: | 29.03.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
| Kompozicije: | 3ЭС5К-521А 3ЭС5К-521Б 3ЭС5К-521В |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Могоча Забайкальской ЖД
12.2014 — передан в депо Чита
Ремонт:
12.2018 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
02.2022 — ТР-3 СЛД-21 Магдагачи
__.2023 — СР СЛД-83 Чита |
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-521 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11387180/11387198/11387206 |
| Godina proizvodnje: | 29.03.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Premještaj u drugi depo studeni 2014 | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-521 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-6 Mogocha |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11387180/11387198/11387206 |
| Godina proizvodnje: | 29.03.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha
— Zabajkalska željeznica → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|