|
|
|
|
3ЭС5К-509
| Željeznički prijevoznik: | Sjevernokavkaska željeznica |
| Depo: | TChE-11 Timashevskaya |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11386885/11386893/11386901 |
| Godina proizvodnje: | 28.02.2014 |
| Isporučeno: | cca 04.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
| Kompozicije: | 3ЭС5К-509А 3ЭС5К-509Б 3ЭС5К-509В |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Могоча Забайкальской ж. д.
12.2014 — передан в депо Чита.
06.2024 — передан в депо Тимашевская
Ремонт:
06.03.2019 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
13.08.2021 — ТР-3 СЛД-21 Магдагачи
21.02.2024 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
 |
Россия, Ростовская область, станция Локомотивстрой Russia, Rostov region, Lokomotivstroy station
15 veljače 2026 , nedjelja Autor: Антон Савченко
|
 |
Россия, Амурская область, перегон Берея — Шимановская Russia, Amur region, Bereya — Shimanovskaya stretch
15 studenoga 2015 , nedjelja Autor: Vivan755
|
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-509 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11386885/11386893/11386901 |
| Godina proizvodnje: | 28.02.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Premještaj u drugi depo prosinac 2014 | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-509 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-6 Mogocha |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11386885/11386893/11386901 |
| Godina proizvodnje: | 28.02.2014 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
travanj 2014 (približno) Datum isporuke
Popisi željezničkih vozila:
— Sjevernokavkaska željeznica → TChE-11 Timashevskaya → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha → 3ES5K Ermak
— Sjevernokavkaska željeznica → TChE-11 Timashevskaya
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita
— Zabajkalska željeznica → TCh-6 Mogocha
— Sjevernokavkaska željeznica → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|
Citiraj označeno