|
|
|
|
ТЭМ2-3093
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zachodniosyberyjska |
| Lokomotywownia: | TChE-10 Karasuk |
| Seria: | TEM2, TEM2A |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works Woroshilovgrad |
| Nr. ID lokomotywy: | 15330939 |
| Wyprodukowano: | 1976 |
| Wycofano: | ok. 2021 |
| Kategoria: | Lokomotywy manewrowe |
| Aktualny stan taboru: | Obecna lokalizacja i stan są nieznane |
11.2013 — из Белово передан в депо Карасук
02.2011 — КР Астраханский ТРЗ, срок службы продлён до 2026 г. |
2021 r. (w przybliżeniu) Obecna lokalizacja i stan są nieznane
| №: | ТЭМ2-3093 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zachodniosyberyjska |
| Lokomotywownia: | TChE-10 Karasuk |
| Seria: | TEM2, TEM2A |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works Woroshilovgrad |
| Nr. ID lokomotywy: | 15330939 |
| Wyprodukowano: | 1976 |
| Kategoria: | Lokomotywy manewrowe |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) Listopad 2013 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | ТЭМ2-3093 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zachodniosyberyjska |
| Lokomotywownia: | TChE-14 Belovo |
| Seria: | TEM2, TEM2A |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works Woroshilovgrad |
| Nr. ID lokomotywy: | 15330939 |
| Wyprodukowano: | 1976 |
| Kategoria: | Lokomotywy manewrowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kolej Zachodniosyberyjska → TChE-10 Karasuk → TEM2, TEM2A
— Kolej Zachodniosyberyjska → TChE-14 Belovo → TEM2, TEM2A
— Kolej Zachodniosyberyjska → TChE-10 Karasuk
— Kolej Zachodniosyberyjska → TChE-14 Belovo
— Kolej Zachodniosyberyjska → TEM2, TEM2A
— TEM2, TEM2A
|
|
|