ТЭ33А-0229
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-22 Oskemen (Zashchita) |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752222 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Isporučeno: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
 |
Казахстан, Восточно-Казахстанская область, станция Алтай Kazakhstan, East Kazakhstan region, Altai station
Поезд № 642 Алтай — Оскемен-I
12 travnja 2026 , nedjelja Autor: Lasselan
|
2026
2014
 |
Казахстан, Восточно-Казахстанская область, перегон Лениногорск — Тишинская Kazakhstan, East Kazakhstan region, Leninogorsk — Tishinskaya stretch
30 lipnja 2014 , ponedjeljak Autor: Radist_kz
|
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0229 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-22 Oskemen (Zashchita) |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752222 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo 2014 (približno) | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0229 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-28 Almaty |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752222 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-22 Oskemen (Zashchita) → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-22 Oskemen (Zashchita)
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|