|
|
|
|
ТЭ33А-0228
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-20 Kostanay |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752214 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Isporučeno: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
| 2015 — передан в депо Костанай |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
 |
Казахстан, Костанайская область, станция Костанай Kazakhstan, Kostanay region, Kostanay station Қазақстан, Қостанай облысы, Костанай стансасы
26 svibnja 2022 , četvrtak Autor: NEVAGABOND
|
2022
2018
 |
Россия, Челябинская область, перегон Золотая Сопка — Каерак Russia, Chelyabinsk region, Zolotaya Sopka — Kaerak stretch
Поезд № 318 Барановичи — Караганды
4 lipnja 2018 , ponedjeljak Autor: Ruslan K.
|
2018
2016
 |
Казахстан, Костанайская область, перегон Костанай – Алкау Kazakhstan, Kostanay region, Kostanay — Alkau stretch
Поезд № 6821 Костанай — Жана-Есиль
26 travnja 2016 , utorak Autor: tzhs
|
 |
Россия, Челябинская область, станция Троицк Russia, Chelyabinsk region, Troitsk station
Поезд № 6813 Троицк — Кустанай
25 travnja 2016 , ponedjeljak Autor: XTReme-93
|
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0228 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-20 Kostanay |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752214 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0228 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-28 Almaty |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752214 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|