|
|
|
|
ТЭ33А-0215
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-20 Kostanay |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16752081 |
| დამზადებულია: | 2013 |
| Arrived: | 2013 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | ექსპლუატაციაშია |
Secondary photos: hide / show
 |
Казахстан, Костанайская область, станция Тобол Kazakhstan, Kostanay region, Tobol station Қазақстан, Қостанай облысы, Тобыл стансасы
Поезд № 57 Астана — Уральск
29 ოქტომბერი 2022 წელი, შაბათი ავტორი: andrey92
|
2022
2018
 |
Россия, Челябинская область, депо Троицк Russia, Chelyabinsk region, Troitsk depot
19 სექტემბერი 2018 წელი, ოთხშაბათი ავტორი: Ruslan K.
|
2018
2016
 |
Россия, Челябинская область, станция Троицк Russia, Chelyabinsk region, Troitsk station
1 ოქტომბერი 2016 წელი, შაბათი ავტორი: Ruslan K.
|
 |
Россия, Челябинская область, станция Золотая Сопка Russia, Chelyabinsk region, Zolotaya Sopka station
Поезд № 39 Санкт-Петербург — Астана
24 აპრილი 2016 წელი, კვირა ავტორი: XTReme-93
|
| №: | ТЭ33А-0215 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-20 Kostanay |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16752081 |
| დამზადებულია: | 2013 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
სხვა დეპოში გადავიდა 2015 წელი (მიახლოებით) | ↑სხვა დეპოში გადავიდა |
| №: | ТЭ33А-0215 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-28 Almaty |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16752081 |
| დამზადებულია: | 2013 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
2013 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|