|
|
|
|
ТЭ33А-0211
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-4 Makat |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16752040 |
| დამზადებულია: | 2013 |
| Arrived: | 2013 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | ექსპლუატაციაშია |
Secondary photos: hide / show
| №: | ТЭ33А-0211 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-4 Makat |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16752040 |
| დამზადებულია: | 2013 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
სხვა დეპოში გადავიდა ???? | ↑სხვა დეპოში გადავიდა |
| №: | ТЭ33А-0211 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-34 Kyzylorda |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16752040 |
| დამზადებულია: | 2013 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
 |
2ТЭ10М-2882 , Kazakhstan Temir Zholy
Казахстан, Карагандинская область, станция Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy-Suryptau station Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды-Сұрыптау станциясы
8 იანვარი 2017 წელი, კვირა ავტორი: motowoz
|
2017
2015
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
7 ოქტომბერი 2015 წელი, ოთხშაბათი ავტორი: motowoz
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, станция Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy-Suryptau station Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды-Сұрыптау станциясы
23 აგვისტო 2015 წელი, კვირა ავტორი: motowoz
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, депо Караганды Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy depot Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды депо
13 იანვარი 2015 წელი, სამშაბათი ავტორი: motowoz
|
2015
2014
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
28 იანვარი 2014 წელი, სამშაბათი ავტორი: motowoz
|
2013 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-4 Makat → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-4 Makat
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|