ТЭ33А-0211
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-4 Makat |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752040 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Isporučeno: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0211 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-4 Makat |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752040 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0211 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-34 Kyzylorda |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16752040 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
2ТЭ10М-2882 , Kazakhstan Temir Zholy
Казахстан, Карагандинская область, станция Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy-Suryptau station Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды-Сұрыптау станциясы
8 siječnja 2017 , nedjelja Autor: motowoz
|
2017
2015
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
7 listopada 2015 , srijeda Autor: motowoz
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, станция Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy-Suryptau station Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды-Сұрыптау станциясы
23 kolovoza 2015 , nedjelja Autor: motowoz
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, депо Караганды Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy depot Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды депо
13 siječnja 2015 , utorak Autor: motowoz
|
2015
2014
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
28 siječnja 2014 , utorak Autor: motowoz
|
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-4 Makat → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-4 Makat
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|