ТЭ33А-0196
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751893 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Isporučeno: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0196 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751893 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0196 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-34 Kyzylorda |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751893 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
Казахстан, Южно-Казахстанская область, перегон Беш-Арык — Сауран Kazakhstan, South Kazakhstan region, Besh-Aryk — Sauran stretch
26 travnja 2015 , nedjelja Autor: Radist_kz
|
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0196 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-34 Kyzylorda |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751893 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo 2014 (približno) | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0196 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-28 Almaty |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751893 |
| Godina proizvodnje: | 2013 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|