|
|
|
|
ТЭ33А-0176
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-36 Sekseulshi |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16751711 |
| დამზადებულია: | 2012 |
| Arrived: | 2012 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | ექსპლუატაციაშია |
Secondary photos: hide / show
 |
ТЭ33А-0007 , Kazakhstan Temir Zholy
Казахстан, Южно-Казахстанская область, станция Арыс Kazakhstan, South Kazakhstan region, Arys station
13 ოქტომბერი 2017 წელი, პარასკევი ავტორი: skystyle
|
| №: | ТЭ33А-0176 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-34 Kyzylorda |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16751711 |
| დამზადებულია: | 2012 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
სხვა დეპოში გადავიდა 2013 წელი ან ადრე | ↑სხვა დეპოში გადავიდა |
| №: | ТЭ33А-0176 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-28 Almaty |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16751711 |
| დამზადებულია: | 2012 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
2012 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-34 Kyzylorda
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|