|
|
|
|
ТЭ33А-0170
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-20 Kostanay |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751661 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Isporučeno: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
 |
Казахстан, Северо-Казахстанская область, перегон Тайнча — Тениз Kazakhstan, North Kazakhstan region, Tayynsha — Teniz section Қазақстан, Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша — Теңіз учаскесі
3 svibnja 2025 , subota Autor: RailSpotter_KZ
|
2025
2015
 |
Казахстан, Карагандинская область, депо Караганды Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy depot Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды депо
21 ožujka 2015 , subota Autor: motowoz
|
2015
2014
 |
Казахстан, Алматинская область, перегон Караой — Мулалы Kazakhstan, Almaty region, Karaoy — Mulaly stretch
27 travnja 2014 , nedjelja Autor: tzhs
|
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0170 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-20 Kostanay |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751661 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0170 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-18 Pavlodar |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751661 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-18 Pavlodar → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-20 Kostanay
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-18 Pavlodar
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|