|
|
|
|
ТЭ33А-0160
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-23 Esil |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751552 |
| Wyprodukowano: | 2012 |
| Przybył: | 2012 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Aktualny stan taboru: | Czynny |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
 |
Казахстан, Северо-Казахстанская область, перегон Жанатурмыс — Петропавловск Kazakhstan, North-Kazakhstan region, Zhanaturmys — Petropavlovsk stretch Қазақстан, Солтүстік Қазақстан облысы, кезең Жаңатұрмыс — Петропавл
9 grudnia 2022 r., piątek Autor: Санёк93
|
| №: | ТЭ33А-0160 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-23 Esil |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751552 |
| Wyprodukowano: | 2012 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) ???? | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | ТЭ33А-0160 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-28 Almaty |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751552 |
| Wyprodukowano: | 2012 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
2012 r. Przybył od producenta do lokomotywowni (firmy lub spółki)
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-23 Esil → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-23 Esil
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|