ТЭ33А-0153
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TCh-14 Qaraghandy |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751505 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Isporučeno: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu (1): Sakrij / Prikaži
 |
Казахстан, Карагандинская область, станция Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy-Suryptau station Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды-Сұрыптау станциясы
2 svibnja 2024 , četvrtak Autor: Карагандинец
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, депо Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy-Suryptau depot Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды-Сұрыптау депосы
2 ožujka 2024 , subota Autor: ҚТЖ и РЖД
|
 |
ТЭ33А-0078, Kazakhstan Temir Zholy
Казахстан, Карагандинская область, станция Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy-Suryptau station Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды-Сұрыптау станциясы
3 siječnja 2024 , srijeda Autor: ҚТЖ и РЖД
|
2024
2023
 |
Казахстан, Карагандинская область, перегон Кокпекты — Караганда-Сортировочная Kazakhstan, Karaganda region, Kokpekty — Karagandy-Suryptau stretch Қазақстан, Қарағанды облысы, Көкпекті — Қарағанды-Сұрыптау айдауы
3 srpnja 2023 , ponedjeljak Autor: Radist_kz
|
2023
2021
 |
Казахстан, Карагандинская область, перегон Майкудук — Караганда Kazakhstan, Karaganda region, Maykudyk — Karagandy stretch Қазақстан, Қарағанды облысы, Майқұдық — Қарағанды айдауы
27 lipnja 2021 , nedjelja Autor: motowoz
|
2021
2019
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
26 prosinca 2019 , četvrtak Autor: motowoz
|
 |
ТЭМ2У-9218, Kazakhstan Temir Zholy
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
1 kolovoza 2019 , četvrtak Autor: motowoz
|
2019
2016
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
9 lipnja 2016 , četvrtak Autor: motowoz
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, перегон Кокдомбак – Балхаш-I Kazakhstan, Karaganda region, Kokdombak – Balkhash-I stretch
Рабочий поезд
2 svibnja 2016 , ponedjeljak Autor: tzhs
|
2016
2015
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
3 studenoga 2015 , utorak Autor: motowoz
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, АО "АрселорМиттал Темиртау", станция Распорядительная Kazakhstan, Karaganda region, ArcelorMittal Temirtau JSC, Rasporyaditelnaya station
8 rujna 2015 , utorak Autor: motowoz
|
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0153 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TCh-14 Qaraghandy |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751505 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0153 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-28 Almaty |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751505 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TCh-14 Qaraghandy → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TCh-14 Qaraghandy
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|