|
|
|
|
ТЭ33А-0135
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751323 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Isporučeno: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu (1): Sakrij / Prikaži
 |
ТЭ33А-0205, Kazakhstan Temir Zholy
Казахстан, Кызылординская область, станция Кызылорда Kazakhstan, Kyzylorda region, Kyzylorda station Қазақстан, Қызылорда облысы, Қызылорда станциясы
26 travnja 2026 , nedjelja Autor: George Kh.
|
2026
2025
 |
Россия, Оренбургская область, перегон Илецк-I — разъезд Денной Russia, Orenburg region, Iletsk-I — Dennoy junction
6 travnja 2025 , nedjelja Autor: andrey92
|
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0135 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751323 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0135 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-28 Almaty |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16751323 |
| Godina proizvodnje: | 2012 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
Казахстан, Карагандинская область, станция Кызылжар Kazakhstan, Karaganda region, Kyzylzhar station Қазақстан, Қарағанды облысы, Қызылжар стансасы
21 rujna 2019 , subota Autor: motowoz
|
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|