|
|
|
|
ТЭ33А-0129
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-24 Semey |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16751265 |
| დამზადებულია: | 2012 |
| Arrived: | 2012 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | ექსპლუატაციაშია |
Secondary photos: hide / show
 |
Казахстан, Актюбинская область, перегон Талдысай — Изимбет Kazakhstan, Aktobe region, Taldysay — Izimbet stretch
21 ოქტომბერი 2020 წელი, ოთხშაბათი ავტორი: skystyle
|
| №: | ТЭ33А-0129 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-24 Semey |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16751265 |
| დამზადებულია: | 2012 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
სხვა დეპოში გადავიდა ???? | ↑სხვა დეპოში გადავიდა |
| №: | ТЭ33А-0129 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-28 Almaty |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16751265 |
| დამზადებულია: | 2012 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
2012 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-24 Semey → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-24 Semey
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|