|
|
|
|
3ЭС5К-303
| რკინიგზა / კომპანია: | Gorky Railway |
| დეპო: | Lyangasovo operational depot (TChE-9) |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11380375/11380383/11380391 |
| დამზადებულია: | 26.06.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | ექსპლუატაციაშია |
| ერთეულები: | 3ЭС5К-303А 3ЭС5К-303Б 3ЭС5К-303В |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Хабаровск-II Дальневосточной ЖД
09.2022 — передан в депо Тимашевская
11.2024 — передан в депо Лянгасово
Ремонт:
07.2017 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
11.2019 — ТР-3 СЛД-22 Нижнеудинское
04.2022 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Secondary photos (1): hide / show
 |
ВЛ80С-045 , North Caucasus Railway ВЛ80С-2439 , North Caucasus Railway 3ЭС5К-323 , North Caucasus Railway ВЛ80С-2247 , North Caucasus Railway ВЛ80С-2201, North Caucasus Railway 3ЭС5К-054 , North Caucasus Railway ВЛ80С-1807 , North Caucasus Railway ВЛ80С-1565А, North Caucasus Railway ВЛ80С-1598, North Caucasus Railway
Россия, Краснодарский край, станция Краснодар-Сортировочный Russia, Krasnodar krai, Krasnodar-Sortirovochny station
Парк К
29 ოქტომბერი 2023 წელი, კვირა ავტორი: Александр193
|
| №: | 3ЭС5К-303 |
| რკინიგზა / კომპანია: | North Caucasus Railway |
| დეპო: | TChE-11 Timashevskaya |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11380375/11380383/11380391 |
| დამზადებულია: | 26.06.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) სექტემბერი 2022 წელი | ↑გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) |
| №: | 3ЭС5К-303 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Far Eastern Railway |
| დეპო: | TChE-2 Khabarovsk-II |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11380375/11380383/11380391 |
| დამზადებულია: | 26.06.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
 |
Россия, Ростовская область, Новочеркасский электровозостроительный завод Russia, Rostov region, Novocherkassk electric locomotive works
28 ივნისი 2012 წელი, ხუთშაბათი ავტორი: Denzel Washington
|
Lists of rolling stock:
— Gorky Railway → Lyangasovo operational depot (TChE-9) → 3ES5K Ermak
— North Caucasus Railway → TChE-11 Timashevskaya → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II → 3ES5K Ermak
— Gorky Railway → Lyangasovo operational depot (TChE-9)
— North Caucasus Railway → TChE-11 Timashevskaya
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II
— Gorky Railway → 3ES5K Ermak
— North Caucasus Railway → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|
Link