|
|
|
|
ВЛ80Т-871
| Željeznički prijevoznik: | Južnouralska željeznica |
| Depo: | TCh-5 Kartаli |
| Serija vozila: | VL80K/VL80T |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 12667416/12667424 |
| Godina proizvodnje: | 1973 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | Otpisano |
Ранее в депо Вихоревка.
Позднее передан в депо Чита.
Затем передан в депо Иланская.
08.2014 — передан в депо Карталы. |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
 |
ВЛ80Т-835 , Južnouralska željeznica
Россия, Челябинская область, станция Челябинск-Главный Russia, Chelyabinsk region, Chelyabinsk-Glavny station
10 kolovoza 2018 , petak Autor: Serg73
|
2018
2015
 |
Россия, Оренбургская область, станция Оренбург-Восточный Russia, Orenburg region, Orenburg-Vostochny station
13 rujna 2015 , nedjelja Autor: sergey1998
|
 |
Россия, Оренбургская область, перегон Кувандык — Медногорск Russia, Orenburg region, Kuvandyk — Mednogorsk stretch
14 lipnja 2015 , nedjelja Autor: FAN-ЭР2
|
 |
Россия, Курганская область, станция Курган Russia, Kurgan region, Kurgan station
27 srpnja 2014 , nedjelja Autor: Зауралец
|
| Brojčana oznaka: | ВЛ80Т-871 |
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-3 Ilanskaja |
| Serija vozila: | VL80K/VL80T |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 12667416/12667424 |
| Godina proizvodnje: | 1973 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Prodaja novom vlasniku studeni 2011 (približno) | ↑Prodaja novom vlasniku |
| Brojčana oznaka: | ВЛ80Т-871 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | VL80K/VL80T |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 12667416/12667424 |
| Godina proizvodnje: | 1973 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Južnouralska željeznica → TCh-5 Kartаli → VL80K/VL80T
— Krasnojarska željeznica → TChE-3 Ilanskaja → VL80K/VL80T
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita → VL80K/VL80T
— Istočnosibirska željeznica → Ulan-Ude operational depot (TChE-7) → VL80K/VL80T
— Južnouralska željeznica → TCh-5 Kartаli
— Krasnojarska željeznica → TChE-3 Ilanskaja
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita
— Istočnosibirska željeznica → Ulan-Ude operational depot (TChE-7)
— Južnouralska željeznica → VL80K/VL80T
— Krasnojarska željeznica → VL80K/VL80T
— Zabajkalska željeznica → VL80K/VL80T
— Istočnosibirska željeznica → VL80K/VL80T
— VL80K/VL80T
|
|
|