|
|
|
|
3ЭС5К-258
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-1 Bogotol |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11378874/11378882/11378890 |
| Godina proizvodnje: | 12.2011 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | Izvan službe |
| Kompozicije: | 3ЭС5К-258А 3ЭС5К-258Б 3ЭС5К-258В |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Амурское Забайкальской ж. д.
__.12.2014 — передан в депо Чита
10.11.2021 — передан в депо Абакан-II
__.09.2022 — передан в депо Тимашевская
Ремонт:
04.2018 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
07.2021 — ТР-3 СЛД-21 Магдагачи |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
 |
Россия, Удмуртия, перегон Глазов — Балезино Russia, Udmurtia, Glazov — Balezino stretch
4 studenoga 2025 , utorak Autor: IZ387
|
 |
Россия, Краснодарский край, станция Новороссийск Russia, Krasnodar krai, Novorossiysk station
Пульт управления (секция 2)
14 svibnja 2023 , nedjelja Autor: Юрий
|
 |
Россия, Краснодарский край, станция Новороссийск Russia, Krasnodar krai, Novorossiysk station
Пульт управления (секция 1)
14 svibnja 2023 , nedjelja Autor: Юрий
|
 |
Россия, Красноярский край, перегон Красноярск-Северный — Бугач Russia, Krasnoyarsk krai, Krasnoyarsk-Severny — Bugach stretch
9 kolovoza 2022 , utorak Autor: romik80
|
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-258 |
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-7 Abakan |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11378874/11378882/11378890 |
| Godina proizvodnje: | 12.2011 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Prodaja novom vlasniku studeni 2021 | ↑Prodaja novom vlasniku |
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-258 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11378874/11378882/11378890 |
| Godina proizvodnje: | 12.2011 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-258 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11378874/11378882/11378890 |
| Godina proizvodnje: | 12.2011 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Premještaj u drugi depo studeni 2014 | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | 3ЭС5К-258 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TChE-9 Amurskoe |
| Serija vozila: | 3ES5K Ermak |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11378874/11378882/11378890 |
| Godina proizvodnje: | 12.2011 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Krasnojarska željeznica → TChE-1 Bogotol → 3ES5K Ermak
— Gorkovska željeznica → Lyangasovo operational depot (TChE-9) → 3ES5K Ermak
— Sjevernokavkaska željeznica → TChE-11 Timashevskaya → 3ES5K Ermak
— Krasnojarska željeznica → TChE-7 Abakan → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → TChE-9 Amurskoe → 3ES5K Ermak
— Krasnojarska željeznica → TChE-1 Bogotol
— Gorkovska željeznica → Lyangasovo operational depot (TChE-9)
— Sjevernokavkaska željeznica → TChE-11 Timashevskaya
— Krasnojarska željeznica → TChE-7 Abakan
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita
— Zabajkalska željeznica → TChE-9 Amurskoe
— Krasnojarska željeznica → 3ES5K Ermak
— Gorkovska željeznica → 3ES5K Ermak
— Sjevernokavkaska željeznica → 3ES5K Ermak
— Zabajkalska željeznica → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|
Citiraj označeno