|
|
|
|
3ЭС5К-210
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej północno-Kaukaska |
| Lokomotywownia: | TChE-11 Timashevskaya |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11377371/11377389/11377397 |
| Wyprodukowano: | 07.2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Aktualny stan taboru: | Odstawiony |
| Jednostki: | 3ЭС5К-210А 3ЭС5К-210Б 3ЭС5К-210В |
| Przypis: | ТР-3 СЛД Горький-Центральный |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Амурское Забайкальской ж. д.
12.2014 — передан в депо Чита
09.2022 — передан в депо Тимашевская
Ремонт:
08.2016 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
11.2018 — ТР-3 СЛД-21 Магдагачи
02.2022 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
| №: | 3ЭС5К-210 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej północno-Kaukaska |
| Lokomotywownia: | TChE-11 Timashevskaya |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11377371/11377389/11377397 |
| Wyprodukowano: | 07.2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Przypis: | ТР-3 СЛД Горький-Центральный |
Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń Wrzesień 2022 r. | ↑Pomnik / Eksponat muzealny / Sprzęt do ćwiczeń |
| №: | 3ЭС5К-210 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-3 Chita |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11377371/11377389/11377397 |
| Wyprodukowano: | 07.2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
| №: | 3ЭС5К-210 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TCh-3 Chita |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11377371/11377389/11377397 |
| Wyprodukowano: | 07.2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) Listopad 2014 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | 3ЭС5К-210 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Zabajkalska |
| Lokomotywownia: | TChE-9 Amurskoe |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Nr. ID lokomotywy: | 11377371/11377389/11377397 |
| Wyprodukowano: | 07.2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kolej północno-Kaukaska → TChE-11 Timashevskaya → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → TChE-9 Amurskoe → 3ES5K Ermak
— Kolej północno-Kaukaska → TChE-11 Timashevskaya
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita
— Kolej Zabajkalska → TChE-9 Amurskoe
— Kolej północno-Kaukaska → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|
Link