|
|
|
|
ТЭ33А-0106
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-15 Zhana-Arka |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751059 |
| Wyprodukowano: | 2011 |
| Przybył: | 2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Aktualny stan taboru: | Czynny |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
| №: | ТЭ33А-0106 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-15 Zhana-Arka |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751059 |
| Wyprodukowano: | 2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) 2023 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | ТЭ33А-0106 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-25 Ayagoz |
| Seria: | TE33A |
| Producent: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Typ fabryczny: | Evolution ES44ACi |
| Nr. ID lokomotywy: | 16751059 |
| Wyprodukowano: | 2011 |
| Kategoria: | Lokomotywy spalinowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
 |
Казахстан, Алматинская область, перегон Тары — Малай-Сары Kazakhstan, Almaty region, Tara — Malay-Sary stretch
Поезд № 351 Защита — Алма-Ата-II
15 lipca 2017 r., sobota Autor: tzhs
|
 |
Казахстан, Алматинская область, перегон Курозек — Жетыген Kazakhstan, Almaty region, Kurozek — Zhetygen stretch
Поезд № 706 Алтынколь — Астана
3 czerwca 2017 r., sobota Autor: tzhs
|
2011 r. Przybył od producenta do lokomotywowni (firmy lub spółki)
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-15 Zhana-Arka → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-25 Ayagoz → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-15 Zhana-Arka
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-25 Ayagoz
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|