ТЭ33А-0095
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-15 Zhana-Arka |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750945 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Isporučeno: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0095 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-15 Zhana-Arka |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750945 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0095 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750945 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
Россия, Оренбургская область, перегон разъезд Денной — Илецк-I Russia, Orenburg region, Dennoy junction-Iletsk-I stretch
9 listopada 2016 , nedjelja Autor: sergey1998
|
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0095 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750945 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo 2015 (približno) | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0095 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-25 Ayagoz |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750945 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-15 Zhana-Arka → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-25 Ayagoz → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-15 Zhana-Arka
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-25 Ayagoz
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|