ТЭ33А-0055
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750549 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Isporučeno: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0055 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-36 Sekseulshi |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750549 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0055 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-28 Almaty |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750549 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
Казахстан, Алматы, станция Алматы-I Kazakhstan, Almaty, Almaty-I station Қазақстан, Алматы, Алматы-I станциясы
9 studenoga 2011 , srijeda Autor: Maksimus
|
 |
Казахстан, Астана, АО "Локомотивосборочный завод" Kazakhstan, Astana, Locomotive assembly works JSC Қазақстан, Астана, "Локомотив құрастыру зауыты" АҚ
Скан из книги "Железные дороги, которые нас объединяют"
2011 Objavio Дмитрий Закутный
|
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-36 Sekseulshi
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|