|
|
|
|
ВЛ10К-949
| Željeznički prijevoznik: | Kujbiševska željeznica |
| Depo: | TChE-3 Penza |
| Serija vozila: | VL10K |
| Graditelj: | Chelyabinsk Electric Locomotive Repair Plant Chelyabinsk |
| Identifikacijski broj: | 12218970/12218988 |
| Godina proizvodnje: | 08.1972 |
| Datum otpisa: | 12.2022 |
| Datum kasacije: | 12.2022 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | Otpisano |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Курган Южно-Уральской ж. д.
11.2014 г. — передан в депо Златоуст
01.2015 г. — передан в депо Курган, СМЕ 949/964Б до 01.2019 г.
09.2022 г. — передан в депо Пенза-III
Ремонты:
05.2007 г. КРП Челябинский ЭРЗ
03.2017 г. СР Челябинский ЭРЗ
07.2019 г. ТР-3 СЛД-23 Зауралье |
Fotografije ovog vozila u drugom planu (1): Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | ВЛ10К-949 |
| Željeznički prijevoznik: | Kujbiševska željeznica |
| Depo: | TChE-3 Penza |
| Serija vozila: | VL10K |
| Graditelj: | Chelyabinsk Electric Locomotive Repair Plant Chelyabinsk |
| Identifikacijski broj: | 12218970/12218988 |
| Godina proizvodnje: | 08.1972 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Prodaja novom vlasniku rujan 2022 | ↑Prodaja novom vlasniku |
| Brojčana oznaka: | ВЛ10К-949 |
| Željeznički prijevoznik: | Južnouralska željeznica |
| Depo: | TChE-3 Kurgan |
| Serija vozila: | VL10K |
| Graditelj: | Chelyabinsk Electric Locomotive Repair Plant Chelyabinsk |
| Identifikacijski broj: | 12218970/12218988 |
| Godina proizvodnje: | 08.1972 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
Россия, Омская область, перегон Московка — Карбышево-I Russia, Omsk region, Moskovka — Karbyshevo-I stretch
7 ožujka 2021 , nedjelja Autor: Иван Повалуев
|
2021
2016
 |
ВЛ10К-964 , Južnouralska željeznica
Россия, Челябинская область, перегон Исаковский — Челябинск-Южный Russia, Chelyabinsk region, Isakovsky — Chelyabinsk-Yuzhny stretch
949/964Б
3 srpnja 2016 , nedjelja Autor: Mitia_SouthWest
|
2016
2015
 |
Россия, Курганская область, депо Курган Russia, Kurgan region, Kurgan depot
21 siječnja 2015 , srijeda Autor: Зауралец
|
Popisi željezničkih vozila:
— Kujbiševska željeznica → TChE-3 Penza → VL10K
— Južnouralska željeznica → TChE-3 Kurgan → VL10K
— Južnouralska željeznica → TCh-1 Zlatoust → VL10K
— Južnouralska željeznica → TChE-3 Kurgan → VL10 (T8)
— Kujbiševska željeznica → TChE-3 Penza
— Južnouralska željeznica → TChE-3 Kurgan
— Južnouralska željeznica → TCh-1 Zlatoust
— Kujbiševska željeznica → VL10K
— Južnouralska željeznica → VL10K
— Južnouralska željeznica → VL10 (T8)
— VL10K
— VL10 (T8)
|
|
|