ТЭ33А-0052
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-2 Aktobe |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750515 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
| Работал в СМЕ |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0052 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-2 Aktobe |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750515 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
Premještaj u drugi depo ???? | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ТЭ33А-0052 |
| Željeznički prijevoznik: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Depo: | TChE-28 Almaty |
| Serija vozila: | TE33A |
| Graditelj: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| Podserija vozila: | Evolution ES44ACi |
| Identifikacijski broj: | 16750515 |
| Godina proizvodnje: | 2011 |
| Vrsta vozila: | Diesel Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
Казахстан, Алматы, станция Алматы-I Kazakhstan, Almaty, Almaty-I station Қазақстан, Алматы, Алматы-I станциясы
10 rujna 2011 , subota Autor: Maksimus
|
 |
Казахстан, Алматинская область, перегон Тауарасы — Айна-Булак Kazakhstan, Almaty region, Tauarasy — Aina-Bulak stretch Қазақстан, Алматы облысы, Тауарасы — Айнабұлақ аралығы
1 svibnja 2011 , nedjelja Autor: tzhs
|
Popisi željezničkih vozila:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-2 Aktobe → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-2 Aktobe
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|