|
|
|
|
ВЛ80ТК-1870
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-1 Bogotol |
| Serija vozila: | VL80TK (Ulan-Ude LVRZ) |
| Graditelj: | Ulan-Ude Electric Locomotive Repair Plant Ulan-Ude |
| Identifikacijski broj: | 12651204/12651196 |
| Godina proizvodnje: | 12.1978 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | Izvan službe |
| Napomena: | 1870/1938А; Резерв Аскиз |
Эксплуатация:
На 04.2005 — депо Чита Забайкальской ж.д.
На 04.2007 — депо Абакан Красноярской ж. д.
__.2012 — передан в депо Иркутск-Сортировочный
03.2013 — передан в депо Абакан
04.2024 — передан в депо Боготол
Составность:
На 04.2024 — работа по СМЕ с 1938А
Ремонт:
03.2001 — КР-2 Улан-Удэнский ЛВРЗ
12.2006 — КРП Улан-Удэнский ЛВРЗ
03.2017 — СР СЛД-11 Боготол-Сибирский
09.2021 — ТР-3 СЛД-11 Боготол-Сибирский |
Fotografije ovog vozila u drugom planu (1): Sakrij / Prikaži
2023
2015
 |
Россия, Красноярский край, перегон Минусинск — Крупская Russia, Krasnoyarsk krai, Minusinsk — Krupskaya stretch
5 rujna 2015 , subota Autor: Сергей Кривоносов
|
 |
Россия, Хакасия, депо Абакан Russia, Khakassia, Abakan depot
25 srpnja 2007 , srijeda Autor: Воздух Свободы
|
 |
Россия, Хакасия, станция Абакан Russia, Khakassia, Abakan station Орыс Хан, Хакас, Ағбан станция
25 veljače 2007 , nedjelja Autor: Serega
|
| Brojčana oznaka: | ВЛ80ТК-1870 |
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-7 Abakan |
| Serija vozila: | VL80TK (Ulan-Ude LVRZ) |
| Graditelj: | Ulan-Ude Electric Locomotive Repair Plant Ulan-Ude |
| Identifikacijski broj: | 12651204/12651196 |
| Godina proizvodnje: | 12.1978 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | 1870/1938А |
Modernizacija u novu seriju prosinac 2006 | ↑Modernizacija u novu seriju |
| Brojčana oznaka: | ВЛ80Т-1870 |
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-7 Abakan |
| Serija vozila: | VL80K/VL80T |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 12651204/12651196 |
| Godina proizvodnje: | 12.1978 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | ВЛ80ТК-1870 |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
| Brojčana oznaka: | ВЛ80Т-1870 |
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-7 Abakan |
| Serija vozila: | VL80K/VL80T |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 12651204/12651196 |
| Godina proizvodnje: | 12.1978 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | ВЛ80ТК-1870 |
Prodaja novom vlasniku 2006 (približno) | ↑Prodaja novom vlasniku |
| Brojčana oznaka: | ВЛ80Т-1870 |
| Željeznički prijevoznik: | Zabajkalska željeznica |
| Depo: | TCh-3 Chita |
| Serija vozila: | VL80K/VL80T |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 12651204/12651196 |
| Godina proizvodnje: | 12.1978 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
Popisi željezničkih vozila:
— Krasnojarska željeznica → TChE-1 Bogotol → VL80TK (Ulan-Ude LVRZ)
— Krasnojarska željeznica → TChE-7 Abakan → VL80TK (Ulan-Ude LVRZ)
— Istočnosibirska željeznica → Irkutsk-Sortirovochny operational depot (TChE-5) → VL80TK (Ulan-Ude LVRZ)
— Krasnojarska željeznica → TChE-7 Abakan → VL80K/VL80T
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita → VL80K/VL80T
— Krasnojarska željeznica → TChE-1 Bogotol
— Krasnojarska željeznica → TChE-7 Abakan
— Istočnosibirska željeznica → Irkutsk-Sortirovochny operational depot (TChE-5)
— Zabajkalska željeznica → TCh-3 Chita
— Krasnojarska željeznica → VL80TK (Ulan-Ude LVRZ)
— Istočnosibirska željeznica → VL80TK (Ulan-Ude LVRZ)
— Krasnojarska željeznica → VL80K/VL80T
— Zabajkalska željeznica → VL80K/VL80T
— VL80TK (Ulan-Ude LVRZ)
— VL80K/VL80T
|
|
|