|
|
|
|
ТЭМ2-3025
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TchE-11 Akadyr |
| Seria: | TEM2, TEM2A |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works Woroshilovgrad |
| Nr. ID lokomotywy: | 15335359 |
| Wyprodukowano: | 1976 |
| Kategoria: | Lokomotywy manewrowe |
| Aktualny stan taboru: | Skreślony |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
 |
Казахстан, Карагандинская область, депо Караганды Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy depot Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды депо
4 kwietnia 2015 r., sobota Autor: motowoz
|
 |
Казахстан, Карагандинская область, депо Караганды Kazakhstan, Karaganda region, Karagandy depot Қазақстан, Қарағанды облысы, Қарағанды депо
21 marca 2015 r., sobota Autor: motowoz
|
| №: | ТЭМ2-3025 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TchE-11 Akadyr |
| Seria: | TEM2, TEM2A |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works Woroshilovgrad |
| Nr. ID lokomotywy: | 15335359 |
| Wyprodukowano: | 1976 |
| Kategoria: | Lokomotywy manewrowe |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) ???? | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | ТЭМ2-3025 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kazakhstan Temir Zholy |
| Lokomotywownia: | TChE-15 Zhana-Arka |
| Seria: | TEM2, TEM2A |
| Producent: | Voroshilovgrad Octoberrevolution Locomotive works Woroshilovgrad |
| Nr. ID lokomotywy: | 15335359 |
| Wyprodukowano: | 1976 |
| Kategoria: | Lokomotywy manewrowe |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kazakhstan Temir Zholy → TchE-11 Akadyr → TEM2, TEM2A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-15 Zhana-Arka → TEM2, TEM2A
— Kazakhstan Temir Zholy → TchE-11 Akadyr
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-15 Zhana-Arka
— Kazakhstan Temir Zholy → TEM2, TEM2A
— TEM2, TEM2A
|
|
|