|
|
|
|
ТЭ33А-0025
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-16 Balkhash |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16750242 |
| დამზადებულია: | 2010 |
| Arrived: | 2010 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | ექსპლუატაციაშია |
Secondary photos: hide / show
 |
Казахстан, Алматинская область, станция Сары-Озек Kazakhstan, Almaty region, Sary-Ozek station
23 მაისი 2022 წელი, ორშაბათი ავტორი: NEVAGABOND
|
 |
Казахстан, Алматинская область, перегон Малай-Сары — Сайлы Kazakhstan, Almaty region, Malay-Sary — Saily stretch
3 აპრილი 2022 წელი, კვირა ავტორი: Radist_kz
|
2022
2013
 |
Казахстан, Карагандинская область, станция Балхаш-II Kazakhstan, Karaganda region, Balkhash-II station Қазақстан, Қарағанды облысы, Балқаш-II стансасы
24 მარტი 2013 წელი, კვირა ავტორი: tzhs
|
2013
2010
 |
Казахстан, Алма-Ата, станция Алматы-I Kazakhstan, Almaty, Almaty-I station Қазақстан, Алматы, Алматы-I станциясы
9 ნოემბერი 2010 წელი, სამშაბათი ავტორი: Aleks28
|
| №: | ТЭ33А-0025 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-16 Balkhash |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16750242 |
| დამზადებულია: | 2010 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
სხვა დეპოში გადავიდა ???? | ↑სხვა დეპოში გადავიდა |
| №: | ТЭ33А-0025 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Kazakhstan Temir Zholy |
| დეპო: | TChE-28 Almaty |
| მოდელი: | TE33A |
| მშენებელი: | JSC Locomotive Assembly Plant Astana |
| სერიული ტიპი: | Evolution ES44ACi |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 16750242 |
| დამზადებულია: | 2010 |
| კატეგორია: | Main Diesel Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
2010 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-16 Balkhash → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty → TE33A
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-16 Balkhash
— Kazakhstan Temir Zholy → TChE-28 Almaty
— Kazakhstan Temir Zholy → TE33A
— TE33A
|
|
|