|
|
|
|
3ЭС5К-1180
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Krasnojarska |
| Lokomotywownia: | TChE-1 Bogotol |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Wyprodukowano: | 04.2021 |
| Przybył: | 06.2021 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Aktualny stan taboru: | Czynny |
| Jednostki: | 3ЭС5К-1180А 3ЭС5К-1180Б 3ЭС5К-1180В |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Чита Забайкальской ж. д.
2022(?) — передан в депо Абакан
06.2025 — передан в депо Боготол |
Drugorzędne zdjęcia: ukryj / pokaż
| №: | 3ЭС5К-1180 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Krasnojarska |
| Lokomotywownia: | TChE-1 Bogotol |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Wyprodukowano: | 04.2021 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) Czerwiec 2025 r. | ↑Przeniesiono do innego okręgu kolejowego/spółki (lub fabryki) |
| №: | 3ЭС5К-1180 |
| Okręg kolejowy/Spółka: | Kolej Krasnojarska |
| Lokomotywownia: | TChE-7 Abakan |
| Seria: | 3ES5K Ermak |
| Producent: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Wyprodukowano: | 04.2021 |
| Kategoria: | Lokomotywy elektryczne |
| Pokaż wszystkie danePokaż tylko zmiany |
Czerwiec 2021 r. Przybył od producenta do lokomotywowni (firmy lub spółki)
 |
Россия, Ростовская область, Новочеркасский электровозостроительный завод Russia, Rostov region, Novocherkassk electric locomotive works
Maj 2021 r. Autor: Копылов Н.О.
|
Nie jesteś zalogowany. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zdjęcia.
Lista taboru kolejowego:
— Kolej Krasnojarska → TChE-1 Bogotol → 3ES5K Ermak
— Kolej Krasnojarska → TChE-7 Abakan → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita → 3ES5K Ermak
— Kolej Krasnojarska → TChE-1 Bogotol
— Kolej Krasnojarska → TChE-7 Abakan
— Kolej Zabajkalska → TCh-3 Chita
— Kolej Krasnojarska → 3ES5K Ermak
— Kolej Zabajkalska → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|
Link