|
|
|
|
4ЭС5К-038
| Željeznički prijevoznik: | Južnouralska željeznica |
| Depo: | TCh-5 Kartаli |
| Serija vozila: | 4ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11966520/11966546/11966645/11966660 |
| Godina proizvodnje: | 12.04.2021 |
| Isporučeno: | 23.04.2021 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | Izvan službe |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Карталы Южно-Уральской ж. д.
09.2024 — передан в депо Смоляниново
__.2026(?) — передан в депо Карталы |
Fotografije ovog vozila u drugom planu (1): Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | 4ЭС5К-038 |
| Željeznički prijevoznik: | Južnouralska željeznica |
| Depo: | TCh-5 Kartаli |
| Serija vozila: | 4ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11966520/11966546/11966645/11966660 |
| Godina proizvodnje: | 12.04.2021 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Prodaja novom vlasniku 2026 ili ranije | ↑Prodaja novom vlasniku |
| Brojčana oznaka: | 4ЭС5К-038 |
| Željeznički prijevoznik: | Dalekoistočna željeznica |
| Depo: | TChE-8 Smolyaninovo |
| Serija vozila: | 4ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11966520/11966546/11966645/11966660 |
| Godina proizvodnje: | 12.04.2021 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
Россия, Башкортостан, разъезд Айгир Russia, Bashkortostan, Aygir junction
17 rujna 2022 , subota Autor: MatchingPine
|
2022
2021
 |
Россия, Башкортостан, перегон Серменево — Белорецк Russia, Bashkortostan, Sermenovo — Beloretsk stretch Рәсәй, Башҡортостан, аралыҡ Сермән — Белорет
28 rujna 2021 , utorak Autor: Селивановский Николай
|
23 travnja 2021 Datum isporuke
 |
Россия, Ростовская область, Новочеркасский электровозостроительный завод Russia, Rostov region, Novocherkassk electric locomotive works
veljača 2021 Autor: Копылов Н.О.
|
Popisi željezničkih vozila:
— Južnouralska željeznica → TCh-5 Kartаli → 4ES5K "Ermak"
— Dalekoistočna željeznica → TChE-8 Smolyaninovo → 4ES5K "Ermak"
— Južnouralska željeznica → TCh-5 Kartаli
— Dalekoistočna željeznica → TChE-8 Smolyaninovo
— Južnouralska željeznica → 4ES5K "Ermak"
— Dalekoistočna željeznica → 4ES5K "Ermak"
— 4ES5K "Ermak"
|
|
|
Citiraj označeno