|
|
|
|
ВЛ10К-394
| Željeznički prijevoznik: | Kujbiševska željeznica |
| Depo: | TChE-19 Ufa |
| Serija vozila: | VL10K |
| Graditelj: | Chelyabinsk Electric Locomotive Repair Plant Chelyabinsk |
| Tvornički broj: | 194 |
| Identifikacijski broj: | 12207874/12207882 |
| Godina proizvodnje: | 12.1971 |
| Datum otpisa: | 2020 |
| Datum kasacije: | 11.2020 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | Otpisano |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Курган Южно-Уральской ЖД
03.2006 — передан в депо Челябинск
08.2006 — передан в депо Дёма
01.2007 — передан в депо Кинель
10.2019 — передан в депо Уфа
11.2020 — утилизирован ООО "Орум" на ст. Мелеуз
Ремонт:
01.1979 — СР Челябинский ЭРЗ
02.1984 — КР-1 Челябинский ЭРЗ
08.1988 — КР-2 Челябинский ЭРЗ
01.1994 — КР-1 Челябинский ЭРЗ
05.2000 — КР-1 Челябинский ЭРЗ
03.2006 — МЛП Челябинский ЭРЗ, заводской № 194
01.2012 — СР Челябинский ЭРЗ |
Fotografije ovog vozila u drugom planu: Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | ВЛ10К-394 |
| Željeznički prijevoznik: | Kujbiševska željeznica |
| Depo: | TChE-19 Ufa |
| Serija vozila: | VL10K |
| Graditelj: | Chelyabinsk Electric Locomotive Repair Plant Chelyabinsk |
| Tvornički broj: | 194 |
| Identifikacijski broj: | 12207874/12207882 |
| Godina proizvodnje: | 12.1971 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
Premještaj u drugi depo listopad 2019 | ↑Premještaj u drugi depo |
| Brojčana oznaka: | ВЛ10К-394 |
| Željeznički prijevoznik: | Kujbiševska željeznica |
| Depo: | TChE-12 Kinel' Depot |
| Serija vozila: | VL10K |
| Tvornički broj: | 194 |
| Identifikacijski broj: | 12207874/12207882 |
| Godina proizvodnje: | 12.1971 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
ВЛ10К-321 , Kujbiševska željeznica
Россия, Самарская область, перегон Безымянка — Самара Russia, Samara region, Bezymyanka — Samara stretch
4 listopada 2016 , utorak Autor: Serg73
|
2016
2013
 |
Россия, Челябинская область, перегон Ерал — Симская Russia, Chelyabinsk region, Eral — Simskaya stretch
12 kolovoza 2013 , ponedjeljak Autor: Typhoon
|
2013
2009
 |
Россия, Рязанская область, станция Рыбное Russia, Ryazan region, Rybnoe station
14 listopada 2009 , srijeda Autor: Mycel
|
Popisi željezničkih vozila:
— Kujbiševska željeznica → TChE-19 Ufa → VL10K
— Kujbiševska željeznica → TChE-12 Kinel' Depot → VL10K
— Kujbiševska željeznica → THC-18 Djoma (TChr-18 Djoma) (closed) → VL10K
— Južnouralska željeznica → TChE-2 Chelyabinsk → VL10K
— Južnouralska željeznica → TChE-3 Kurgan → VL10 (T8)
— Kujbiševska željeznica → TChE-19 Ufa
— Kujbiševska željeznica → TChE-12 Kinel' Depot
— Kujbiševska željeznica → THC-18 Djoma (TChr-18 Djoma) (closed)
— Južnouralska željeznica → TChE-2 Chelyabinsk
— Južnouralska željeznica → TChE-3 Kurgan
— Kujbiševska željeznica → VL10K
— Južnouralska željeznica → VL10K
— Južnouralska željeznica → VL10 (T8)
— VL10K
— VL10 (T8)
|
|
|