|
|
|
|
2ЭС5К-176
| Željeznički prijevoznik: | Dalekoistočna željeznica |
| Depo: | TChE-8 Smolyaninovo |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359346/11359353 |
| Godina proizvodnje: | 10.2013 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Trenutno stanje: | U službi |
| Napomena: | СМЕ 2ЭС5К-176/177 |
С завода поступил в депо Хабаровск-II Дальневосточной ж/д.
05.2021 г. — передан в депо Абакан-ll Красноярской ж/д.
02.2023(?) — передан в депо Смоляниново
Ремонт:
СР Улан-Удэнский ЛВРЗ — 07.2020 г. |
Fotografije ovog vozila u drugom planu (2): Sakrij / Prikaži
| Brojčana oznaka: | 2ЭС5К-176 |
| Željeznički prijevoznik: | Dalekoistočna željeznica |
| Depo: | TChE-8 Smolyaninovo |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359346/11359353 |
| Godina proizvodnje: | 10.2013 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | СМЕ 2ЭС5К-176/177 |
Prodaja novom vlasniku veljača 2023 ili ranije | ↑Prodaja novom vlasniku |
| Brojčana oznaka: | 2ЭС5К-176 |
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-7 Abakan |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359346/11359353 |
| Godina proizvodnje: | 10.2013 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | СМЕ 2ЭС5К-176/177 |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
2ЭС5К-177 , Krasnojarska željeznica
Россия, Красноярский край, перегон Жерлык — Крупская Russia, Krasnoyarsk krai, Zherlyk — Krupskaya stretch
5 rujna 2021 , nedjelja Autor: Сергей Кривоносов
|
| Brojčana oznaka: | 2ЭС5К-176 |
| Željeznički prijevoznik: | Krasnojarska željeznica |
| Depo: | TChE-7 Abakan |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359346/11359353 |
| Godina proizvodnje: | 10.2013 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | СМЕ 2ЭС5К-176/177 |
Prodaja novom vlasniku svibanj 2021 | ↑Prodaja novom vlasniku |
| Brojčana oznaka: | 2ЭС5К-176 |
| Željeznički prijevoznik: | Dalekoistočna željeznica |
| Depo: | TChE-2 Khabarovsk-II |
| Serija vozila: | 2ES5K "Ermak" |
| Graditelj: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| Identifikacijski broj: | 11359346/11359353 |
| Godina proizvodnje: | 10.2013 |
| Vrsta vozila: | Electric Locomotives |
| Napomena: | СМЕ 2ЭС5К-176/177 |
| Prikaži sve podatkePrikaži samo izmjene |
 |
2ЭС5К-177 , Dalekoistočna željeznica
Россия, Приморский край, станция Спасск-Дальний Russia, Primorsky krai, Spassk-Dalniy station
29 travnja 2020 , srijeda Autor: Евгений Кусков
|
2020
2014
 |
2ЭС5К-177 , Dalekoistočna željeznica
Россия, Приморский край, станция Гайдамак Russia, Primorsky krai, Gaidamak station
О.п. Луговая
21 prosinca 2014 , nedjelja Autor: kapral23
|
2014
2013
Popisi željezničkih vozila:
— Dalekoistočna željeznica → TChE-8 Smolyaninovo → 2ES5K "Ermak"
— Krasnojarska željeznica → TChE-7 Abakan → 2ES5K "Ermak"
— Dalekoistočna željeznica → TChE-2 Khabarovsk-II → 2ES5K "Ermak"
— Dalekoistočna željeznica → TChE-8 Smolyaninovo
— Krasnojarska željeznica → TChE-7 Abakan
— Dalekoistočna željeznica → TChE-2 Khabarovsk-II
— Dalekoistočna željeznica → 2ES5K "Ermak"
— Krasnojarska željeznica → 2ES5K "Ermak"
— 2ES5K "Ermak"
|
|
|