|
|
|
|
3ЭС5К-325
| რკინიგზა / კომპანია: | Gorky Railway |
| დეპო: | Lyangasovo operational depot (TChE-9) |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11381183/11381191/11381209 |
| დამზადებულია: | 27.08.2012 |
| Arrived: | 09.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | არ მუშაობს |
| ერთეულები: | 3ЭС5К-325А 3ЭС5К-325Б 3ЭС5К-325В |
| შესწორება: | ТР-3 СЛД-56 Горький-Центральный |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Хабаровск-II Дальневосточной ж. д.
09.2022 — передан в депо Тимашевская
09.2024 — передан в депо Лянгасово
Ремонт:
07.2017 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
10.2019 — ТР-3 СЛД-32 Дальневосточное
04.2022 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Secondary photos (1): hide / show
 |
Творческие фотографии
Россия, Нижегородская область, перегон Арзамас-I — разъезд 408 км Russia, Nizhny Novgorod region, Arzamas-I — 408 km junction stretch
ივნისი 2025 წელი (მიახლოებით) ავტორი: RSTPOFF
|
| №: | 3ЭС5К-325 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Gorky Railway |
| დეპო: | Lyangasovo operational depot (TChE-9) |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11381183/11381191/11381209 |
| დამზადებულია: | 27.08.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| შესწორება: | ТР-3 СЛД-56 Горький-Центральный |
გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) სექტემბერი 2024 წელი | ↑გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) |
| №: | 3ЭС5К-325 |
| რკინიგზა / კომპანია: | North Caucasus Railway |
| დეპო: | TChE-11 Timashevskaya |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11381183/11381191/11381209 |
| დამზადებულია: | 27.08.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
 |
Россия, Волгоградская область, перегон Горнополянский — Канальная Russia, Volgograd region, Gornopolyanskiy — Kanalnaya stretch
18 ოქტომბერი 2023 წელი, ოთხშაბათი ავტორი: Антон Савченко
|
 |
Россия, Волгоградская область, перегон Древний Вал — Гумрак Russia, Volgograd region, Drevniy Val — Gumrak stretch
7 მაისი 2023 წელი, კვირა ავტორი: Андрей Платонов
|
| №: | 3ЭС5К-325 |
| რკინიგზა / კომპანია: | North Caucasus Railway |
| დეპო: | TChE-11 Timashevskaya |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11381183/11381191/11381209 |
| დამზადებულია: | 27.08.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) სექტემბერი 2022 წელი | ↑გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) |
| №: | 3ЭС5К-325 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Far Eastern Railway |
| დეპო: | TChE-2 Khabarovsk-II |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11381183/11381191/11381209 |
| დამზადებულია: | 27.08.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
სექტემბერი 2012 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— Gorky Railway → Lyangasovo operational depot (TChE-9) → 3ES5K Ermak
— North Caucasus Railway → TChE-11 Timashevskaya → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II → 3ES5K Ermak
— Gorky Railway → Lyangasovo operational depot (TChE-9)
— North Caucasus Railway → TChE-11 Timashevskaya
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II
— Gorky Railway → 3ES5K Ermak
— North Caucasus Railway → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|
Link