|
|
|
|
3ЭС5К-270
| რკინიგზა / კომპანია: | North Caucasus Railway |
| დეპო: | TChE-11 Timashevskaya |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11379088/11379096/11379104 |
| დამზადებულია: | 28.02.2012 |
| Arrived: | 03.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | ექსპლუატაციაშია |
| ერთეულები: | 3ЭС5К-270А 3ЭС5К-270Б 3ЭС5К-270В |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Хабаровск-II Дальневосточной ж.д.
18.09.2022 г. — передан в депо Тимашевская Северо-Кавказской ж.д.
Ремонт:
05.2017 г. СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
07.2020 г. ТР-3 СЛД-32 Дальневосточное
05.2022 г. СР Улан-Удэнский ЛВРЗ |
Secondary photos (1): hide / show
2023
2022
 |
Россия, Ростовская область, станция Батайск Russia, Rostov region, Bataysk station
28 ნოემბერი 2022 წელი, ორშაბათი ავტორი: mashinist23
|
 |
Россия, Саратовская область, депо Ртищево-Восточное Russia, Saratov region, Rtischevo-Vostochnoe depot
6 ოქტომბერი 2022 წელი, ხუთშაბათი ავტორი: Земсков А.Г.
|
| №: | 3ЭС5К-270 |
| რკინიგზა / კომპანია: | North Caucasus Railway |
| დეპო: | TChE-11 Timashevskaya |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11379088/11379096/11379104 |
| დამზადებულია: | 28.02.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) სექტემბერი 2022 წელი | ↑გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) |
| №: | 3ЭС5К-270 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Far Eastern Railway |
| დეპო: | TChE-2 Khabarovsk-II |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11379088/11379096/11379104 |
| დამზადებულია: | 28.02.2012 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
მარტი 2012 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— North Caucasus Railway → TChE-11 Timashevskaya → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II → 3ES5K Ermak
— North Caucasus Railway → TChE-11 Timashevskaya
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II
— North Caucasus Railway → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|
Link