|
|
|
|
3ЭС5К-132
| რკინიგზა / კომპანია: | Gorky Railway |
| დეპო: | Lyangasovo operational depot (TChE-9) |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11374030/11374048/11374055 |
| დამზადებულია: | 25.06.2010 |
| Arrived: | 23.07.2010 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| ამდროინდელი მდგომარეობა: | არ მუშაობს |
| ერთეულები: | 3ЭС5К-132А 3ЭС5К-132Б 3ЭС5К-132В |
| შესწორება: | КР Ростовский ЭРЗ |
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Хабаровск-II Дальневосточной ж. д.
30.11.2024 — передан в депо Лянгасово Горьковской ж. д.
Ремонты:
08.02.2013 — ТР-3 ТЧР-32 Дальневосточное
17.08.2015 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
21.03.2018 — ТР-3 СЛД-32 Дальневосточное
01.08.2020 — СР Улан-Удэнский ЛВРЗ
21.04.2023 — ТР-3 СЛД-32 Дальневосточное |
Secondary photos: hide / show
| №: | 3ЭС5К-132 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Gorky Railway |
| დეპო: | Lyangasovo operational depot (TChE-9) |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11374030/11374048/11374055 |
| დამზადებულია: | 25.06.2010 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| შესწორება: | КР Ростовский ЭРЗ |
გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) ნოემბერი 2024 წელი | ↑გადავიდა სხვა რკინიგზაზე (ან ქარხანაში) |
| №: | 3ЭС5К-132 |
| რკინიგზა / კომპანია: | Far Eastern Railway |
| დეპო: | TChE-2 Khabarovsk-II |
| მოდელი: | 3ES5K Ermak |
| მშენებელი: | Novocherkassk Electric Locomotive Plant Novocherkassk |
| საიდენტიფიკაციო ნომერი: | 11374030/11374048/11374055 |
| დამზადებულია: | 25.06.2010 |
| კატეგორია: | Main Electric Locomotives |
| Show full dataShow only changes |
 |
Россия, Приморский край, станция Уссурийск Russia, Primorsky krai, Ussuriysk station
7 მაისი 2016 წელი, შაბათი ავტორი: Евгений Кусков
|
2016
2015
 |
Россия, Приморский край, станция Мыс-Чуркин Russia, Primorsky krai, Mys-Churkin station
21 იანვარი 2015 წელი, ოთხშაბათი ავტორი: kapral23
|
23 ივლისი 2010 წელი Arrived from manufacturer (on facility)
Lists of rolling stock:
— Gorky Railway → Lyangasovo operational depot (TChE-9) → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II → 3ES5K Ermak
— Gorky Railway → Lyangasovo operational depot (TChE-9)
— Far Eastern Railway → TChE-2 Khabarovsk-II
— Gorky Railway → 3ES5K Ermak
— Far Eastern Railway → 3ES5K Ermak
— 3ES5K Ermak
|
|
|