RailGallery
Россия, Ленинградская область, станция Горы
Russia, Leningrad region, Gory station
Поезд № 15 "Арктика" Мурманск — Москва

Autor: ☭ Владислав ☭ · Санкт-Петербург-Варшавский           Datum: 23 travnja 2025

Podaci o fotografiji

Objavljeno 24.04.2025 17:23 MSK
Broj pregleda — 2427

ЭП2К-174

Željeznički prijevoznik:Oktobarska željeznica   Okt
Depo:TChE-8 Sankt-Peterburg-Passazhirskiy-Moskovskiy
Serija vozila:EP2K
Graditelj:Kolomensky zavod   Kolomna
Tvornički broj:3335
Identifikacijski broj:12041745
Godina proizvodnje:01.2013
Vrsta vozila:Electric Locomotives
Trenutno stanje:U službi
Napomena:"ТЧ-8 Санкт-Петербург"
Эксплуатация:
С завода поступил в депо Барабинск Западно-Сибирской ж. д.
09.2015 — передан в депо Санкт-Петербург-Пассажирский-Московский

Ремонт:
12.2016 — СР Ярославский ЭРЗ
01.2021 — СР Ярославский ЭРЗ
02.2025 — КР Ярославский ЭРЗ

Komentari · 9

24.04.2025 17:28 MSK
Citiraj označeno
milrood · Уфа
Broj objavljenih fotografija: 351
Клёво!
+13
+13 / –0
24.04.2025 17:44 MSK
Citiraj označeno
bo1ng10 · Okt
Broj objavljenih fotografija: 83
Красота, Владислав!
+9
+10 / –1
24.04.2025 18:30 MSK
Citiraj označeno
Bogdan Babenko · Лигово
Broj objavljenih fotografija: 32
Красиво!
+7
+7 / –0
24.04.2025 20:34 MSK
Citiraj označeno
Dmitriy Aniko · Мурманск
Broj objavljenih fotografija: 197
Годно! Даже цветные нашу "Арктику" таскают)
+12
+12 / –0
24.04.2025 20:46 MSK
Citiraj označeno
Nema objavljenih fotografija
Шикарно!
+4
+4 / –0
25.04.2025 08:08 MSK
Citiraj označeno
☭ Владислав ☭ · Санкт-Петербург-Варшавский
Broj objavljenih fotografija: 310
Цитата (milrood, 24.04.2025):
> Клёво!


Цитата (bo1ng10, 24.04.2025):
> Красота, Владислав!


Цитата (Невский транспорт, 24.04.2025):
> Красиво!


Цитата (Dmitriy51, 24.04.2025):
> Годно!


Цитата (vova99, 24.04.2025):
> Шикарно!

Благодарю.
+3
+3 / –0
25.04.2025 08:11 MSK
Citiraj označeno
☭ Владислав ☭ · Санкт-Петербург-Варшавский
Broj objavljenih fotografija: 310
Цитата (Dmitriy51, 24.04.2025):
> Даже цветные нашу "Арктику" таскают)

Так чаще всего с ней и ездят.

С 12-ым очень редко. Вот в крайний раз 030 ездил.
+4
+4 / –0
25.04.2025 10:21 MSK
Citiraj označeno
m_marix · Домодедово
Broj objavljenih fotografija: 108
Как прекрасно!! Можно exif глянуть, eсли не секрет?
+4
+4 / –0
25.04.2025 19:34 MSK
Citiraj označeno
☭ Владислав ☭ · Санкт-Петербург-Варшавский
Broj objavljenih fotografija: 310
F 1.8, iso 3200, 1/125, 50mm
+1
+1 / –0

Vaš komentar

Trenutno nisteprijavljeni na stranicu.
Samo registrirani korisnici mogu komentirati fotografije.